Basen Warszawianka dla rodzin

Kończą się wakacje, którą większość z Was pewnie spędziła nad wodą. Była tak piękna pogoda, że nie wyobrażam sobie, że jeśli ktoś mógł to nie skorzystał i nie spędził miłych chwil na wygrzewaniu kości w słońcu oraz kąpieli w morzu, jeziorze, czy odkrytym basenie.
Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy. Czas wrócić do rzeczywistości. Ale żeby nie była ona znowu taka szara i nudna, to możecie się wybrać na Warszawiankę.

Basen Warszawianka dla rodzin

Jest to kompleks wodny, na który składa się: basen olimpijski (czyli ma tory długości 50m), basen rekreacyjny, brodzik dla małych dzieci, zjeżdżalnie, jacuzzi, basen zewnętrzny. Jest także część poświęcona odnowie biologicznej, gdzie m.in. można skorzystać z masażu, biczów wodnych, czy sauny.


Do 29 sierpnia ceny są niższe dla dzieci i młodzieży, o ile korzysta się z basenu przed godziną 17. Później już ceny będą normalne, ale pamiętajcie, że możecie skorzystać z kart typu Multisport itp., dzięki którym wejście jest za małą dopłatą. Dzieci do lat 4 zawsze mają wstęp bezpłatny.
Za co cenię Warszawiankę?
  • stosunkowo nowocześnie i czysto
  • różnorodność i duża przestrzeń – z mężem uwielbiamy wodne sporty, ale mamy do nich trochę inne podejście. Warszawianka jest na tyle duża, że każde z nas może w tym samym czasie robić to na co ma ochotę i potem spotkać się w jacuzzi, czyli mąż przepływa 2 km w basenie olimpijskim, a ja pluskam się na rekreacyjnym
  • ludzie – obsługa jest sympatyczna, a także korzystający z basenu są mili i kulturalni
Źródło zdjęć: infobasen.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *