królik samiboo by anna guzik

Poznajemy kosmos z Królikiem Samiboo by Anna Guzik

Jak wygląda Królik zaprojektowany przez Anię Guzik?

Królik Samiboo by Anna Guzik

We wrześniu pisałam o moim spotkaniu z twórczynią marki Samiboo – Sabiną Pajdowską – link do wywiadu znajdziesz tutaj.
Przyszedł czas pokazać ostatnią kolekcję Samiboo „Kosmiczny Królik”.

samiboo dla niemowląt

Oczywiście model testujący nową pościel to mój synek 🙂 Próbował osobiście poznać kosmiczne konstelacje razem z Królikiem Astronautą. Ciągnął królika za uszy i ślinił jego buzię, aby dowiedzieć się, jak wiele jest w stanie wytrzymać. Muszę przyznać, że uwielbiam, jak tekstylia dla dzieci są w jakiś wzorek – wtedy łatwiej ukryć zabrudzenia, które powstają przy dzieciach w pierwszych 2 minutach kontaktu z dzieckiem. Moje ulubione ubranka dla synka, to jak na zdjęciu widać, ciemne bluzki w kolorowe wzorki.

królik samiboo blog

Motyw przewodni kolekcji, czyli kosmiczny królik, powstał w wyniku współpracy marki Samiboo z aktorką i świeżą mamą bliźniaków – Anną Guzik. Anna Guzik była w czasie press day Samiboo i można było z Nią swodobnie porozmawiać. Dzieliła się z innymi mamamy doświadczeniami. Jak dla mnie okazała się bardzo miłą i ciepłą osobą. Kilka razy zaczepiała mnie i synka, ponieważ mi samej zabrakło odwagi, aby zacząć lub podtrzymywać rozmowę 😉 Spodobało mi się, to że Anna Guzik nie przechwalała się tym, jaką jest supermatką, a właśnie wypytywała inne mamy o sposoby radzenia sobie z małymi dziećmi.

anna guzik blog parentingowy

kolekcja 2016 anna guzik

pościel kocyk guzik

Pościele są wykonane z bawełny satynowej, dzięki czemu wydają się bardzo przyjemne w dotyku. Koce dodatkowo są wykończone pluszem z wytłaczanymi gwiazdkami, co czyni je wyjątkowymi.

anna guzik samiboo

anna guzik dla dzieci

Zapraszam dodatkowo do poznania kocyków, z których korzystają moje dzieci na co dzień. Zajrzyj na post o niedźwiedziu i leśnych przyjaciołach MamaHuhu 🙂

2 thoughts on “Poznajemy kosmos z Królikiem Samiboo by Anna Guzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *