kwiecień 2018

Nasz miesiąc – kwiecień 2018

Kolejny miesiąc minął jak oka mgnienie! Przy trójce małych dzieci czas przyspiesza. Przed chwilą był marzec, a ja już muszę podsumować kwiecień 2018 😉

Kwiecień 2018 – dlaczego tak mało postów?

W ostatnim podsumowaniu miesiąca marca pisałam o trudnym wyborze – sen czy blog. Po raz drugi wygrał sen 😉 Życie rodziców nie jest lekkie. My ciągle walczymy o każdą minutę snu, chociaż widzę postępy u najmłodszej córeczki. Powoli udaje się wydłużyć czas pomiędzy nocnymi porami na karmienie oraz Mała czasami łaskawie chodzi spać już o 22.

Zaproszenie do świata R.R.George’a Martina

Czytając książki lub oglądając filmy przenosimy się do innego świata. Teraz możemy także w realu poczuć się jak bohater „Gry o tron”. Wystarczy odwiedzić Kuńkowce pod Przemyślem. To tam znajduje się miejsce, które opisałam w ostatnim poście – Wioska Fantasy. Na pewno będę chciała opisać więcej atrakcji z samego Przemyśla. Jest to miejsce bliskie mojemu sercu przez to, że stamtąd pochodzi mój mąż.

osada średniowieczna kuńkowce

Sesja dla SMOCK

Ci, którzy śledzą mój profil na Facebooku czy Istagramie, wiedzą, że moja córka wzięła udział w sesji firmy SMOCK. Półtora roku temu pozowała do Artystycznego Kalendarza, a teraz trafiła się okazja ponownie stanąć na planie zdjęciowym.
To niesamowite widzieć, ile dziecku sprawia radości bycie przed obiektywem. Na pewno było jej łatwiej ze względu na super atmosferę na planie zdjęciowym dzięki serdecznej i profesjonalnej fotograf Dorocie z DDF Studio oraz przez towarzystwo dwóch modelek: Oli i Oliwki.
smock moda dzieci blog
Mam nadzięję, że niedługo będę mogła Wam pokazać więcej efektów tego super popołudnia ze SMOCK i DDF Studio 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *