najlepsze posty warszamamki w 2017

Najlepsze posty Warszamamki w 2017

Początek roku to doskonały czas na podsumowania oraz planowanie ambitnych celów. Dzisiaj będzie to pierwsze, czyli przed Wami najlepsze posty Warszamamki w 2017.

O statystykach słów kilka

Pomimo mojego mniejszego zaangażowania w 2017 w porównaniu z rokiem poprzednim udało mi się znacznie zwiększyć ilość odsłon bloga. Powrót do pracy na etat, spędzanie wolnego czasu z dwójką dzieci i pogorszenie stanu zdrowia spowodowało kilku miesięczną lukę w postach i brak obecności w mediach społecznościowych. A jednak dobra treść kilku postów spowodowała wzrost odwiedzin bloga! To było niesamowite widzieć skokowy wzrost statystyk nie robiąc nic (kiedy przez kilka lat wytrwałej pracy wzrost był organiczny 😀 ). Nie będę chwalić się dokładnymi danymi, bo nadal czuję się małym robaczkiem w świecie blogerów, ale kolejny rok napawa mnie entuzjazmem skoro udało mi się zdobyć swoją grupę entuzjastów bloga Warszamamka 🙂

warszamamka instagram 2017

W mediach społecznościowych także nie spadło wasze wspracie dla mojej działalności. Ilość dawanych lajków i serduszek dla poszczególnych postów nie zmniejszyła się pomimo małej liczby nowych treści czy zdjęć.

Najlepsze posty Warszamamki w 2017

Warszawski Bon Żłobkowy
Najczęściej googlowana w sieci informacja, której szukałyście dotyczyła Warszawskiego Bonu Żłobkowego. Jesienią 2016 urząd Miasta zapowiedział wprowadzenie tej pomocy dla rodziców, ale brakowało ogłoszenia oficjalnych szczegółów.
warszawski bon żłobkowy

Atrakcje dla mamy z niemowlakiem w czasie urlopu macierzyńskiego
Blog Warszamamka powstał, aby być inspiracją dla mam do tego, jak spędzać wolny czas z dziećmi. Dlatego cieszy mnie niezmiernie, że post będący kwintesencją tego bloga jest w pierwszej trójce waszych ulubionych postów!
Atrakcje dla mamy z niemowlakiem w czasie urlopu macierzyńskiego

Ferie zimowe z dziećmi w Zakopanem
Można zazdrościć blogerom, którzy podróżują i o tym piszą na swoich stronach. W lutym spędziliśmy super tydzień w Zakopanem, o czym napisałam dla Was i bach! trzeci najlepszy post w 2017. Czy to nie piękne – podróżować i pisać o tym? 😉 Tym bardziej, że opisuję atrakcje dla dzieci, które spędzają ferie z rodzicami w zimowej stolicy Polski.
ferie w zakopanem

Celebrowanie każdej wielkiej chwili
W życiu ważne są wspólne chwile. Wy także tak myślicie, stąd tyle zainteresowania postem dotyczącym kart malucha „Krok po kroczku”.
karty krok po kroczku

Wakacje z dzieckiem w Bułgarii
Oto kolejny efekt naszej rodzinnej podróży. Lubicie posty dotyczące miejsc w Warszawie oraz tych z wakacyjnych wyjazdów. Nie martwcie się – będą kolejne posty, bo zebrałam wiele zdjęć i mam ochotę dzielić się z Wami naszymi doświadczeniami!
wakacje z dzieckiem w bułgarii blog

Dziękuję Tobie za każde odwiedziny bloga, za każde polecenie mojego linka, za każdy pozostawiony komentarz, za każdy lajk na Facebooku czy serce na Instagramie!

4 thoughts on “Najlepsze posty Warszamamki w 2017

  1. Pamiętam jak napisałam swojego pierwszego posta i zostawiłam blog na ponad miesiąc, zajmując się przygotowaniami do egzaminu. Jakie było moje zdziwinie i radość, kiedy po tym czasie zobaczyłam w statystykach ruch na stronie. :):)
    Życzę powodzenia w dalszym zwiększaniu zasięgów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *