puzzle ukladam i opowiadam spadochroniarze

Puzzle Układam i Opowiadam Spadochroniarze od Kapitan Nauka

Rozpoczął się rok szkolny, więc dzieci w teorii będą więcej czasu spędzać poza domem. Ale w praktyce rozpoczął się także sezon chorobowy, czyli dzieci równie dobrze mogą nudzić się w domu. Aby temu zapobiec spróbujcie poznać edukacyjne puzzle i gry od Kapitan Nauka. Jako pierwsze przedstawiam Puzzle Układam i Opowiadam Spadochroniarze.

spadochroniarze kapitan nauka

Puzzle Układam i Opowiadam Spadochroniarze – o co chodzi?

Czy Wasze trzyletnie dzieci też lubią puzzle? Moja córka uwielbiała układać puzzle od 2 roku życia. Synek już niekoniecznie przepada za taką rozrywką. Dlatego postanowiłam spróbować czegoś o atrakcyjnym wyglądzie dla małych chłopców i zainteresowałam się ofertą wydawnictwa Kapitan Nauka. Do naszego domu trafiły Puzzle Układam i Opowiadam Spadochroniarze. W sklepach z zabawkami najczęściej są dostępne puzzle z postaciami z bajek, które na pewno są rozpoznawalne dla dzieci, ale nie da się wiele o nich pogadać z dzieckiem. W ramach serii Układam i Opowiadam ukazały się różne ciekawe opcje układanek: Pojazdy, Pory roku, Strażacy, Łódeczki, Sąsiedzi i wybrani przeze mnie Spadochroniarze.

puzzle trzylatki duże elementy

Jak bawić się puzzlami?

Autorzy puzzli zachęcają rodziców i dzieci do rozmowy o wesołych obrazkach. Puzzle są duże i przedstawiają postaci w ciekawych sytuacjach. Wizualna atrakcyjność ma przysłużyć się do rozpoczęcia rozmowy – co się znajduje na poszczególnych częściach układanki, kto się uśmiecha, a kto boi, czy dziecko też lubi latać itd. Nietypowy kształt (pionowy pasaż) złożonych puzzli pozwala na wyjście poza przyzwyczajenia, że elementy układa się tylko na stole oraz nie jest to kolejny obrazek taki jak w książeczkach.

duże puzzle

Dla kogo? Wiek dziecka

Puzzle mają duży kształt, więc już wprawione w układaniu dwulatki mogą próbować się bawić Puzzle Układam i Opowiadam Spadochroniarze. Elementów jest 24, więc na pewno lepiej będą sobie radziły z puzzlami trzylatki i wyżej. Puzzle będą atrakcyjnym prezentem dla każdego przedszkolaka.

Cena

Na stronie Kapitan Nauka obecnie Puzzle Układam i Opowiadam Spadochroniarze są za 22,90 PLN, ale inne układanki z tej serii są obecnie w przecenie -50%.

puzzle dla chłopaka

Zalety zakupów z Kapitan Nauka

Ostatnio mam hopla na punkcie dobrej obsługi klienta. Uwielbiam, jak firmy tworzą atrakcyjne oferty dla swoich klientów. Stąd cieszą mnie plusy zakupów na stronie Kapitan Nauka, a są nimi:
– 20% rabatu na pierwsze zakupy – bon rabatowy za osób dodających swojego maila do bazy klientów Kapitan Nauka
– darmowa dostawa od 120 PLN
– różne formy przesyłki – dostawa do kiosku od 7,90 PLN
– wysyłka w ciągu 2 dni.

Czy polecam? Ogólna ocena

Jestem fanką puzzli, więc tym bardziej Puzzle Układam i Opowiadam Spadochroniarze, które mają oryginalny kształt, piękny obrazek i sprzyjają rozmowie dziecka z rodzicem, są dla mnie trafione w dziesiątkę.

KONKURS

Mam dla Was jeden egzemplarz „Puzzle Układam i opowiadam. Sąsiedzi” od Kapitan Nauka. Wystarczy, że zostawisz komentarz w poście konkursowym na FB .

puzzle sąsiedzi kapitan nauka

Dobrze jak jesteś fanem bloga Warszamamka i wydawnictwa Kapitan Nauka. Będzie mi miło, jeśli dasz znać o konkursie znajomym. Komentarze można zostawiać od dzisiaj do 30 września. Wyniki konkursu ogłoszę na swoim profilu FB 1 października.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest blog Warszamamka.
2. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
3.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 października.
4.Zwycięzcy zostaną wybrani przez organizatora na podstawie subiektywnej oceny dotyczącej aktywności danego uczestnika konkursu w trakcie jego trwania.
5.Wysyłka nagrody tylko na terenie kraju.
6.Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz „Puzzle Układam i opowiadam. Sąsiedzi” – Kapitan Nauka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *