Restauracja Moje Curry na Kabatach

Pod koniec zeszłego roku na Ursynowie powstała kolejna hinduska restauracja. Czym przyciąga klientów restauracja Moje Curry na Kabatach?

Lokalizacja

Najbardziej oczywistym i niepodważalnym atutem Moje Curry jest lokalizacja. Bo przecież nie ma lepszego miejsca niż tuż obok wyjścia z metra. Cóż, że jest to obok stacji Kabaty, czyli stacji najbardziej wysuniętej na południe Warszawy. Dla osób z Ursynowa na pewno dojazd jest łatwy i krótki.
Lokal znajduje się w budynku NASK. Ma do dyspozycji ogródek, który jest przystrojony w nowoczesny sposób, a wieczorem zdobią go kolorowe lampki.

Menu

Restauracja Moje Curry na Kabatach ma całkiem rozbudowane menu. Odnajdą tam interesujące pozycje mięsożercy i roślinożercy.W menu są przystawki wegetariańskie i mięsce, dania główne wegetariańskie oraz z kurczakiem i baraniną. Ogólnie znajduje się dużo pozycji, ale jest to dość proste menu, z którego można wyczytać,z czego składa się każda potrawa. Więc nawet osoby nie znające się na kuchni indyjskiej mogą dokonać wyboru bez pomocy kelnera.

Kuchnia indyjska moje curry

Obsługa i atmosfera

Odnośnie kelnera to obsługa jest bardzo miła i stara się dogodzić klientom. W internecie na początku ich istnienia pojawiły się negatywne komentarze, więc teraz zwracają dużą uwagę na jakość obsługi i zadowolenie klientów. Atmosfera w lokalu sprzyja biesiadowaniu. Indyjskie potrawy są podawany w taki sposób, że łatwo jest dzielić się różnymi smakołykami. Apetyt może wzmóc przeszklona kuchnia. Goście restauracji mogą patrzeć, jak kucharze na żywo przygotowują ich zamówienia. Jest to kolejny atut tego miejsca.
Moje curry restauracja dla rodzin

Czy „Moje Curry” jest kids friendly?

Restauracja Moje Curry jest pozytywnie nastawiona do małych klientów. Rodzice mogą przyjść z mniejszymi dziećmi, bo w ofercie jest menu dla dzieci oraz kącik dla dzieci. Dla rodziców niemowląt także są udogodnienia w postaci braku schodów w wejściu oraz przewijaka w toalecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *