sala zabaw hocki klocki na kabatach

Sala zabaw Hocki Klocki na Kabatach

Są dni, kiedy pogoda nie pozwala na spacery po parku czy hasanie na placu zabaw. Wtedy z pomocą przychodzi oferta kawiarni ze specjalną przestrzenią dla małych dzieci. Sala zabaw Hocki Klocki na Kabatach będzie pierwszą, którą opiszę.

Lokalizacja

Adres ul. Wańkowicza 4 może niekażdemu coś podpowiadać, ale informacja, że lokal znajduje się 300 metrów od przystanku metra Kabaty to już duży plus lokalizacji tej sali zabaw. W pobliżu znajduje się także przystanek autobusowy. Gorzej z miejscem do parkowania – na ulicy Wańkowicza czy Wąwozowej trzeba mieć szczęście, aby łatwo zaparkować. Nie zależy to od dnia tygodnia czy weekendu, tak oblegana jest ta okolica przez cały czas.

kawiarnia dla dzieci warszawa

Atrakcje

Sala zabaw Hocki Klocki na Kabatach składa się z trzech części: bawialni, kawiarni oraz sal edukacyjnych. Pierwsza najważniejsza dla naszych pociech to dwupoziomowa sala zabaw, w której znajdują się: zjeżdżalnie, trampolina, basen z kulkami, tor przeszkód. Obok jest przestrzeń do zabawy tradycyjnymi zabawkami i czytania książek, więc można spróbować tam posadzić niemowlaka 6-12 mc.
W części kawiarnianej rodzice mogą wypić kawę, zjeść ciasto. Dla dzieci w ramach obiadu można kupić pyszną zupę.
W tygodniu sala zabaw Hocki Klocki na Kabatach prowadzi zajęcia dla dzieci poniżej 4 roku życia. W ich ofercie są zajęcia muzyczne oraz przygotowanie przedszkolne dla dzieci, które nie uczęszczały do żłobka. Można tam także zorganizować urodziny. Wtedy niestety lokal dla innych użytkowników jest nieczynny.

hocki klocki dla dzieci
sala zabaw ursynów
atrakcje dla dzieci kabaty

Cennik

Od poniedziałku do piątku pierwsza godzina kosztuje 12 PLN, a następna rozpoczęta 10 PLN. Trzecia godzina zabawy jest gratis. Zaś w weekend za pierwszą godzinę stawka wynosi 15 PLN, a potem zasada taka sama jak w tygodniu, czyli kolejna rozpoczęta godzina to 10 PLN i trzecia gratis. Przykładowa cena zajęć dla dzieci to 35 PLN za 1 wejście na Gordonki.

warszamamka sala zabaw

Atmosfera

Lokal jest przyjemnie urządzony. Wielkie okna dają dużo światła i pomimo nie największego metrażu nie odczuwa się tego. Obsługa jest miła i nie wtrąca się w nic. To rodzice pilnują własnych dzieci.
Minusem jest potrzeba sprawdzania przed wizytą weekendową, czy czasem nie ma tam urodzin w godzinach kiedy się tam wybieramy, bo wtedy można mieć problem z szukaniem innej sali z dzieckiem w ręku, które nastawiło się na dobrą zabawę.

12 thoughts on “Sala zabaw Hocki Klocki na Kabatach

  1. Fajne miejsce z tego co piszesz zdjecia mi sie tylko nie podobaja jakos nie zachecaja. Lubie tematyczne zajeca kreatywne miejsce nza zimę.

  2. Zapewne jest to świetne rozwiązanie na okres jesienno-zimowy, tyle tylko, że moim zdaniem dość kosztowny. Gdyby chciało się tam (czy w podobne miejsca) wpadać 2 razy w tygodni, to wyszłaby niezła sumka:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *