Co robić w weekend 20-21 maja z dziećmi w Warszawie?

Nie wiesz, co robić w weekend 20-21 maja z dziećmi w Warszawie? Zobacz, co dzieje się w mieście oraz jakie są atrakcje dla najmłodszych. Przed Wami przewodnik po wybranych atrakcjach dla dzieci i rodziców.

SOBOTA – 20 maja

Wydarzenia

casting wygibajki minimini

Casting Wygibajki i spotkanie z Rybką MiniMini
W weekend w centrum handlowym Fashion House w Piasecznie odbędzie się casting do programu Wygibajki, ale także będą inne atrakcje przygotowane dla wszystkich chętnych zabawy dzieci. Na dzieciaki czeka: kącik plastyczny, kącik edukacyjny, fotobudka, kino Minimini oraz spotkanie z Rybką Minimini.
Gdzie: Piaseczno – Fashion House, ul. Puławska 42E
Kiedy: cały dzień
Wstęp bezpłatny
Targi Książki
Od czwartku 18 maja trwają Warszawskie Targi Książki, a w czasie tego wydarzenia jest zorganizowanych mnóstwo spotkań z autorami książek dla dzieci i młodzieży. Warto przejrzeć bogaty program i sprawdzić, czy czasem nie nadaży się okazja do poznania i rozmowy z ulubionym autorem naszych dzieci.
Gdzie: Stadion Narodowy (PGE Narodowy)
Kiedy: 20 maja, godz.10.00-19.00
Wstęp: bielty od 5 zł do 26 zł w kasie
noc muzeów w warszawie
Noc muzeów w Warszawie
Niestety nie starczyło mi czasu, aby pomyśleć nad atrakcjami godnymi polecania w tę wyjątkową noc, kiedy można trafić do najciekawszych miejsc w naszej stolicy tak po prostu. Tej nocy będą otwarte różne tajemnicze miejsca, więc polecam spojrzeć na profil wydarzenia na fb – Noc Muzeów w Warszawie albo przejrzeć broszurę całej imprezy (tutaj) i znaleźć coś, co zainspiruje Waszą rodzinę.
Gdzie: teren całej Warszawy
Kiedy: całą noc
Wstęp bezpłatny

NIEDZIELA – 21 maja

Wydarzenia

Casting Wygibajki i spotkanie z Rybką MiniMini
Drugi dzień castingu do programu Wygibajki w centrum handlowym Fashion House w Piasecznie oraz inne atrakcje przygotowane dla wszystkich dzieci chętnych zabawy. W programie dla najmłodszych będzie zorganizowany: kącik plastyczny, kącik edukacyjny, fotobudka, kino Minimini oraz spotkanie z Rybką Minimini.
Gdzie: Piaseczno – Fashion House, ul. Puławska 42E
Kiedy: cały dzień
Wstęp bezpłatny
Targi Książki
Ostatni dzień 8. Warszawskich Targów Książki w czasie, których zorganizowanych jest mnóstwo spotkań z autorami książek dla dzieci i młodzieży. Warto przejrzeć bogaty program i sprawdzić, czy czasem nie nadaży się okazja do poznania i rozmowy z ulubionym autorem naszych dzieci.
Gdzie: Stadion Narodowy (PGE Narodowy)
Kiedy: 21 maja, godz.10.00-17.00
Wstęp: bielty od 5 zł do 26 zł w kasie

Koncerty

W niedzielę polecam spacer po Łazienkowskim Parku oraz odpoczynek przy Pomniku Chopina – najlepiej około godziny 12 lub 16. Wtedy odbywają się tam koncerty chopinowskie.
Gdzie: Łazienki Królewskie obok pomnika Chopina
Kiedy: 21 maja godz. 12.00 – Kevin Kenner (Stany Zjednoczone), godz. 16.00 – Krzysztof Trzaskowski
Wstęp bezpłatny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *