zwierzaki bystrzaki

Gra Zwierzaki Bystrzaki

Uwielbiam pisać recenzje! Książki, zabawki i gry dla dzieci – to mnie interesuje. Tydzień temu były Puzzle Układam i Opowiadam Spadochroniarze,a dzisiaj przedstawiam Wam Zwierzaki Bystrzaki.

Gra Zwierzaki Bystrzaki – o co chodzi?

Pierwsze co przyciąga wzrok w tej grze to jej kolorystyka – wyraźne kolory. Od razu człowiek się zastanawia, co to może być. Mam nadzieję, że dzieciaki też zadają sobie to pytanie i dlatego tak garną się do zabawy. Przed Wami Zwierzaki Bystrzaki, czyli edukacyjna gra od wydawnictwa Kapitan Nauka, która zabiera nas do tropikalnego lasu.

gra edukacyjna kapitan nauka

gra przedszkolak zwierzeta

Jak grać?

W pudełku znajduje się plansza przedstawiająca dżunglę i jej mieszkańców. W komplecie są także żetony (24 sztuki) oraz karty (80 sztuk). Dzięki instrukcji można poznać 11 wariantów gry zależnie od ilości graczy, ich wieku i chęci zabawy.

memory zwierzeta

Dla kogo? Wiek dziecka

Na opakowaniu jest informacja, że gra Zwierzaki Bystrzaki przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia. U nas sprawdza się także dla młodszego synka, kiedy układa żetony lub karty na macie na zasadzie znajdowania podobieństw. Zatem gre można kupić dla rodzeństwa w wieku przedszkolnym i wyżej.

Cena

Standardowa cena gry Zwierzaki Bystrzaki z pudełka to 39,90 PLN. Ale obecnie na stronie Kapitan Nauka jest przecena i nowa cena wynosi 19,95 PLN.

fan zwierzat gra

Zalety zakupów z Kapitan Nauka

Przy okazji recenzji „Puzzle Układam i opowiadam. Spadochroniarze” wymianiałam już plusy kupna gier bezpośrednio od wydawnictwa Kapitan Nauka, ale jeszcze raz je tutaj podam:
– 20% rabatu na pierwsze zakupy – bon rabatowy za osób dodających swojego maila do bazy klientów Kapitan Nauka,
– darmowa dostawa od 120 PLN,
– różne formy przesyłki – dostawa do kiosku od 7,90 PLN,
– wysyłka w ciągu 2 dni.

Czy polecam? Ogólna ocena

Gra ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację i pamięć. Uwielbiam, jak wyciągamy z córką jedne pudałko z grą, a potem bawimy się w różne jej warianty. Przeglądanie instrukcji, zmiana układu kart, powoduje dużą satysfakcję z kreatywnego zastosowania tych samych rzeczy.

loteryjka gra zwierzaki

KONKURS

Przypominam o trwającym od tygodnia konkursie. Mam dla Was jeden egzemplarz „Puzzle Układam i opowiadam. Sąsiedzi” od Kapitan Nauka. Udział w konkursie polega na zostawieniu komentarza w poście konkursowym na FB <klik>.

Wystarczy, że jesteś fanem bloga Warszamamka i wydawnictwa Kapitan Nauka. Będzie mi bardzo miło, jeśli dasz znać o konkursie znajomym. Na komentarze konkursowe czekam do 30 września. Wyniki konkursu ogłoszę na swoim profilu FB 1 października.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *